Alexandru Muraru: Guvernul Tomac, o struțo-cămilă pesedisto-tehnocrată / Nicușor Dan să înceteze cu propuneri ilogice
Vicepreședintele PNL, deputat de Iași, Alexandru Muraru spune despre guvernul Tomac că este o ”struțo-cămilă pesedisto-tehnocrată”. ”Partidul Naţional Liberal a dat României un premier serios, onest, care a început reforme și car a scuturat instituți...