„Iar vom fi în groapă!” Fostul patron al lui Dinamo, atac la conducere după plecarea lui Kopic: „Sunt prea slabi”
Cristi Borcea (56 de ani), fostul patron al lui Dinamo, a reacționat după despărțirea lui Dinamo de Zeljko Kopic (48 de ani). Fostul conducător din „Ștefan cel Mare” consideră că plecarea antrenorului croat nu este o surpriză. Adaugă GOLAZO.ro la fav...