Judecătorii de la Curțile de Apel București și Ploiești resping noua lege a salarizării și avertizează asupra unei „degradări constante a statului de drept”
Adaugă spotmedia ca sursă preferatăJudecătorii din cadrul Curții de Apel București și ai Curții de Apel Ploiești au respins marți, în cadrul adunărilor generale convocate de Consiliul Superior al Magistraturii, prevederile proiectului de lege privind...