Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni după barajul cu FCSB!
Dinamo a primit o amendă din partea Comisiei de Disciplină din cadrul FRF, din cauza comportamentului afișat de către suporteri la barajul cu FCSB. Clubul alb-roșu a fost sancționat pentru că susținătorii „haitei” au utilizat materiale pirotehnice pe...
Pe același subiect
Gazeta Sporturilor
11 iunie 2026, 08:05
Dinamo, amendată de FRF la două săptămâni de la încheierea sezonului