Medicul găsit mort în toaleta de la Floreasca, resuscitat o oră de colegii săi. A lăsat în urmă 2 copii
O zi care trebuia să fie o zi obişnuită s-a transformat într-o tragedie. Un medic rezident din anul 5 care lucra în secţia de Urgenţe a Spitalului Floreasca a fost găsit fără suflare în toaleta instituţiei. Potrivit surselor Observator, alarma s-a da...